‘Zjarr’ live në emision, çfarë po bën Eni Koçi me moderatorin e njohur? (Video)

Mysafire në emisionin n’Kosovë Show ishin motrat Mustafa e këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi.

Për gjatë emisionit, ka pasur plotë momente interesante dhe befasi të ndryshme.

Atmosferë e ka bërë edhe Eni Koci duke vallëzuar me vallën e shotës
Ja video e emisionit:

Be the first to comment

Leave a Reply