Haradinaj nga Franca e përshendet Bahtirin, thotë se rrugët e tyre do të bashkohen (Video)

Ndryshe, Haradinaj vetëm 10 ditë para se të arrestohej në autoritetet franceze, ka qenë në Mitrovicë dhe i ka dhënë përkrahje kryetarit Bahtiri për projektet e tij.

Kujtojmë se seanca vendimtare për Haradinajn do të mbahet më 27 prill në Colmar të Francës./Veriu.info/

Be the first to comment

Leave a Reply