Qfarë po ndodh në Paris Një oficer është vrarë dhe një tjetër është plagosur

Policia e armatosur ka bllokuar „Champs Elysees“ në Paris.

E gjithë kjo pasi një oficer i policisë është vrarë dhe një tjetër është plagosur, shkruan Independent,

Sipas burimeve brenda policisë, mediat raportojnë se personi që ka shtënë në drejtim të policëve është vrarë

Parisi sërish ka marr pamje tmerri,Ende nuk dihet arsyeja e sulmit.

 

Sheshi Champs – Elysees është bllokuar i tëri dhe njerëzit nuk lejohen të kalojnë./ Periskopi

Policia ka urdhëruar që zona të shmanget.

Be the first to comment

Leave a Reply