Modelja shqiptare në vëmendje të mediave greke: E pamundur t’i afrohesh prej të dashurit (Foto)

Kohët e fundit modelja seksi Kristin Prengaj ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të udhëtimeve të saj luksoze dhe të dashurit të saj.

Megjithatë duket se jeta e saj luksoze dhe udhëtimi më i fundit në ishullin e Mykono nuk ka kaluar pa u vënë re nga edhe nga mediat greke.

Ka qenë vetë Prengaj, e cila në rrjete sociale ka publikuar foto nga ky artikull i shkruar për të ku thuhej se bukuroshja kishte çmendur ishullin me format e saj.

“Prengaj u shfaq me rroba banje sensuale në Ditën e Pashkëve dhe çmendi të gjithë meshkujt, por askush nuk mund t’i afrohej pasi ishte me të dashurin e saj.

Më pas çifti është larguar me motor uji,”-shkruajnë mediat greke. Duket se këto komente i kanë pëlqyer modeles shqiptare./Gazeta Express/

Be the first to comment

Leave a Reply