Ish e dashura i kundërpërgjigjet thumbave të Majkut (Foto)

Majk është një ndër reperët dhe këngëtarët më aktual e produktiv të industrisë muzikore në vend dhe jo vetëm.

Majk është aktualizuar sidomos falë këngës „Dashni“

Ndonëse kënga „Dashni“ është më e famshme e këngëtarit, ai nuk është se i ka forte punët mire me dashuri. Se përse, tashmë e dinë të gjithë.

Majk është ndarë nga Majlinda Zeka, e cila po e pret fëmijën e tij. Bukuroshja këtë ditë është thumbuar disa herë nga ish i dashuri, shkruan „Kosovarja“.

Si ju kundërpërgjigj Majlinda thumbave të Majkut? Sigurisht në stilin e saj, me ëmbëlsi, me sheqerka shumëngjyrësh./Kosovarja/

Be the first to comment

Leave a Reply