Ja si dukeshin fëmijë këngëtarët më IN të momentit (Foto)

Ata janë personazhet më IN të momentit, por ata kanë ndryshuar shumë që nga koha kur ishin femijë.

Po ju i dalloni dot?Edhe ata kanë qënë fëmijë dhe madje shumë simpatikë, sepse të gjithë fëmijët janë padyshim të tillë.

Dikush i ka ruajtur tiparet e veta, e dikush jo shumë, megjithatë e rëndësishme është që sot janë pjesë e showbiz-it dhe janë ndër më të pëlqyerit e momentit.

Emisioni Fun Day në INTv me moderatore Fatma Methasani foli për 5 personazhet ndër më të perfolurit dhe sesi dukeshin ata femijë. Më te poshte do shikoni fotot sesi dukeshin ata kur ishin të vegjël.

Enca Haxhia

Noizy

Ledri Vula

Bleona Qereti

Mozzik

Be the first to comment

Leave a Reply