Enca i mori telefonin Labit, shikoni çfarë i postoi (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia është takuar gjatë një udhëtimi me prezantuesin Labinot Gashi.

Ata gjetën kohë të bënin disa fotografi, në atë rast Enca i kishte marrë telefonin Labit kinse për ta shikuar postimin e tij dhe i publikon një foto të vetën.

Pasi që Labi ka parë atë që ka postuar Enca ai vendosi të komentonte sipër fotos “Kshtu eshte kur e kap vet telefonin mi shiku postimet, edhe poston per veti  [????] [????] [????] [????] [????] [????] ” shkruan Labi në Instagram. /BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply