Miss Shqipëria bënë sfilatë e zhveshur para syve të Hoxhë Mulla Osmanit, ja si reagon Hoxha…

Mysafir këtë të diele në emisionin Kojshia Show  ishin Hoxha i drenicës Mulla Osman Musliu dhe Atalanta Kërçyku, Miss Elbasani.

Pas një debatit që patën mes vete rreth fesë Islame, Moderatori shtyri Miss Elbasanin të bëjë një sfilatë, ndërsa shikoni se çfar bënë dhe si reagon hoxha Mulla Osmani./BS

Shiko videon nga minuta 48:50.

Be the first to comment

Leave a Reply