Çka po kërkon Kallashi në shkretëtirat arabe (Foto)

Valltarja dhe këngëtarja Donjeta Kosumi – Kallashi është në Dubai

Kurse burime të Gazetës Express thonë se ajo është duke e xhiruar video klipin e saj të radhës në këtë qytet.

Mësohet se video që po e xhiron Kallashi ka kushtuar shumë para, por shifrat ende nuk janë bërë publike nga ana e saj.

Ende nuk dihet se kush qëndron pas klipit të këngëtares.

Be the first to comment

Leave a Reply