E dashura e këtij futbollisti çmend Instagramin

Sofia Milo, e dashura e ish lojtarit të Romës e Interit, Adem Ljajic, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një video dhe disa foto vetëm me të brendshme, duke treguar format e saj trupore. Ajo vazhdimisht shpërblen ndjekësit e saj në Instagram me foto të nxehta.

Ljajic, që tani aktivizohet për Torinon, duke të jetë lojtari më me fat në botë.BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply