Kadaj-Bujupi paralajmëron më shumë se gaz lotsjellës nëse procedohet demarkacioni (Video)

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika Kadaj-Bujupi, ka thënë se do të shkojnë përtej gazit nëse në Kuvend do të sillet për votim Demarkacioni me Malin e Zi.

“Demarkacioni nuk kalon dhe çdo përpjekje për të ka me qenë e kotë”, ka thënë ajo për televizionin Rrokum. “Demarkacioni me Malin e Zi është marrëveshje të tradhtisë. Do ta kundërshtojmë brenda dhe jashtë Kuvendit”.

 

Be the first to comment

Leave a Reply