Xhbanja e ‘O sa mirë’ është e ndarë nga burri, ja ku jeton tani ajo(VIDEO)

Aktorja Arjola Demiri, e njohur tashmë si ‘Xhbanja’ rigoroze e serialit “O Sa Mirë” është shndërruar dalëngadalë në një prej roleve më të dashura për publikun.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera, aktorja ekskluzivisht për Express Rozë, ka treguar se është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Për ta dëgjuar rrëfimin e saj në lidhje me ndarjen nga bashkëshorti e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Be the first to comment

Leave a Reply