Barcelona shpërblen Ter Stegenin (Foto)

Marc Andre ter Stegen pritet të vazhdoj kontratën me Barcelonën.

E ardhmja e portierit gjerman, Marc Andre ter Stegen është në Camp Nou. Te Barcelona janë të kënaqur me paraqitjet e portierit dhe drejtuesit katalanas kanë vendosur ta “blindojnë” me një kontratë të re.

Marrëveshja aktuale e gjermanit përfundon në vitin 2019, por lideri i La Ligas është i gatshëm ta zgjas edhe më shumë bashkëpunim mes tyre.

Mes palëve kanë nisur bisedimet dhe detajet e reja do të publikohen ditët në vijim.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply