Kur motra super-seksi bëhet më e famshmë se i vëllai futbollist, sulmues i ‘Sampdorias’

Patrick Schick, sulmues në ekipin italian të futbollit ‘Sampdoria’, nuk është i vetmi anëtar i famshëm i familjes së tij.

Publiku po e ndesh më së shumti mbiemrin e tij në revistat rozë. Dhe kjo për shkak të motrës së tij.

Kristyna Schick, është një nga modelet më të njohura në Çeki, e tashmë fama e saj po përhapet me shpejtësi në botë.

Ajo po tërheq jo vetëm me linjat, por edhe me fotot provokuese./BS

Image
Image

Be the first to comment

Leave a Reply