Modelja e njohur ‘çmendet’ dhe zhvishet krejtësisht

Modelja e njohur Demi Rose është shumë aktive në rrjetet sociale.

Por vetëm ta vizitoni njëherë profilin e saj, ajo do t’ju lë pa mend me format e saj bombastike e me fotot e nxehta që ajo poston.

Së fundmi Demi nga një zeshkane tani vjen si një bionde seksi.

Por harroni këtë, ajo merr të gjithë vëmendjen me trupin e saj lakuriq.

Demi ishte bërë lajm në mediet rozë nga lidhja e saj me reperin e njohur Tyga./BS

Image

Image

Be the first to comment

Leave a Reply