Thyejnë rregullat, të famshmit bëjnë “selfie” në tualet

Kylie Jenner së bashku me të famshmit e Hollivud, thyejnë rregullat e mediave sociale.

Modelja seksi Kylie Jenner ka injoruar rregullat e Met Gala që ndalojnë “selfie-t” duke kapur një foto me yjet e natës së kësaj mbrëmjeje.

Fotoja e Jenner sëbashku  me Kendall Jenner, Kim Kardashian, Lily Aldridge, A $ AP Rocky, Puff Daddy, Brie Larson dhe Paris Jackson, u hodh menjëherë në rrjetin e saj social  në Instagram, ku shumë shpejt u grumbulluan më shumë se 1.35 milionë “pëlqime”.

Be the first to comment

Leave a Reply