Harrojeni Klitschkon e Joshuan, shikoni 10 nokautet e Tysonit (Video)

Meçi ndërmjet Wladimir Klitschkos dhe Anthony Joshua, cilësohet si një nga më të mirët e shekullit XXI

Këtë duel e fitoi anglezi Joshua, i cili nokautoi Klitschkon në raundin e 11-të, duke u shpallë kampion në kategorinë super të rëndë.

Por, disa vite para këtyre dy boksierëve, më i miri në botë ishte Mike Tyson, i cili ka prodhuar disa nga Knockoutet më të mira në histori. /Express/

Be the first to comment

Leave a Reply