Historia prekëse: Fotoja që ka thyer zemrat e njerëzve (Foto)

Kjo foto virale ka thyer zemrat e miliona njerëzve

Australiani Marty Tonkin mban në krah trupin e bebes Nixon Tonkin.

Babai i ri mbyll sytë dhe prek hundën e të birit të sapolindur.

 Nixon vdiq 30 minuta pas lindjes, për shkak të një operacioni të vështirë cezarian.

Ai ngeci për ca kohë në kanalin e lindjes së mamasë.

Autoritetet kanë nisur një hetim për të zbuluar nëse vdekja e tij mund të parandalohej. /Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply