Juventus dominon formacionin e javës në Champions (Foto)

Juventus dhe Real Madrid kanë dominuar formacionin e gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve.

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të fazës gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, ku e dominojnë lojtarët e Juevntusit.

Skuadra italiane ka gjashtë futbollistë në këtë formacion, ndërsa pesë të tjerët janë të Real Madridit.

Në këtë formacion nuk ka vend për asnjë lojtar të Atletico Madridit dhe Monacos.

Be the first to comment

Leave a Reply