Ky aktor i famshëm turk vizitoi Kosovën (Foto)

Aktori i famshëm turk, Ugur Asllan e ka vizituar Kosovën këto ditë

Ai ka postuar disa foto nga qyteti i Prizrenit dhe nga parku i qytetit në Gërmi.

Në këtë vizitë ai ishte bashkë me vajzën e tij, shkruan GazetaExpress.

Ugur Asllan është një aktorë i njohur edhe për publikun kosovarë, pasi që luan në serialin “Kara Sevda” dhe disa seriale e filma të tjerë.

Karakteri i tij është Zehiri.

Be the first to comment

Leave a Reply