Mblidhet PDK-ja (Foto)

Pas dorëzimit të mocionit për mosbesim ndaj qeverisë Mustafa, nga përfaqësues të opozitës në Kuvend, kanë nisur reagimet te partitë e koalicionit qeveritar.

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli siç raportoi Indeksonline ka thirrur një mbledhje urgjente me kryesinë e partisë.

Në seli tashmë ka arritur deputetja Flora Brovina dhe deputeti Avdyl Imeri.

 

Be the first to comment

Leave a Reply