Publikohet një fotografi e rrallë ku Noizy dhe Stresi shihen bashkë (Foto)

Shumë prej jush këtë foto të rrallë të Noizyt dhe Stresit, nuk e kanë parë akoma, do ju befasojë vërtetë…

Armiqësia mes dy reperave ka pasur si shkak konkurrencën, por edhe pak stilin e kopjuar të rrahjeve të bujshme mes repistëve të huaj.

Por thuhet se dikur Noizy dhe Stresi kanë qenë shok edhe pse tani këta dy repera nuk flasin me njëri-tjetrin dhe njihen si rivalët më të mëdhenj në muzikën shqiptare me “diss”-et që bënin për njëri-tjetrit dhe jashtë botës së showbiz-it ata nuk kanë shkuar mirë madje edhe kanë bërë sherre të medha, shkruan intv.al.

Në emisionin Fun Day në INTv me moderatore Fatma Methasani u fol për këtë rivalitet ndaj dy repereve gjithashtu u publikua një foto ku kanë dalë bashkë Noizy dhe Stresi, në kohen kur ata nuk ishin akoma rivalë apo “armiq të përbetuar” atëhere kur ishin shokë, të paktën kështu përflitet në showbiz dhe këtë e tregon dhe fotoja më së miri.

Be the first to comment

Leave a Reply