Kështu duket Linda Halimi para paraqitjes në Eurovizion

Linda Halimi është gati për sprovën më të rëndësishme të karrierës së saj.

Këngëtarja do të paraqitet në Eurovizion për të prezantuar Shqipërinë me këngën “World”.

Linda duket e buzëqeshur dhe e bukura para paraqitjes së saj në Ukrainë./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply