Messi prezanton koleksionin special të fanellave (Foto)

Lionel Messi ka mahnitur të gjithë edhe një herë këtë sezon ma paraqitet e tij.

Argjentinasi ka shënuar 51 gola në 49 paraqitje në të gjitha garat për Barcelonën.

Messi nëpërmjet një postimi në Instagram ka zbuluar koleksionin e fanellave që ka, në mesin e shumë fanellave ka disa edhe të yjeve të Real Madridit.

Së bashku me yllin e klub katalunas është dhe djali i tij, Thiago.

Vlen të theksohet se Messi pritet të rinovojë kontratën në fund të sezonit 2016/17.

Image

 

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply