Futbollisti i Arsenalit afër transferimit në Liverpool?

Futbollisti i Arsenalit, Oxlade-Chamberlain shumë lehtë sezonin e ri mund të përfundoj në Liverpool.

Sipas medieve angleze, lojtari i “topçinjve” nuk është i lumtur në “Emirates” prandaj kërkon të largohet nga klubi.

E skuadra e tij e re shihet Liverpooli, i cili pritet të ofroj një ofertë dhe pagë më të mirë se sa ka në Arsenal.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply