Shpëton Manchester Unitedi

Celta Vigo ka pasur disa raste të njëpasnjëshme ndaj Manchester Unitedit në pjesën e dytë, por mysafirët dështuan të shënojnë. “Djajtë e Kuq” po fitojnë 1:0 dhe janë afër finales së Europa League.

Be the first to comment

Leave a Reply