Gili thotë “Amin” (Video)

Amin“ është kënga me e re e Gilit që e sjellë premierë me videoklip. Kënga është baladë dashurie e nënshkruar nga dyshja e suksesshme Ilir Berani (muzikë e tekst) dhe Virusi (orkestrim), shkruan “Kosovarja”.

Ky videoklip vjen pas më shumë se një viti nga editimi i videoklipit të fundit „Allahile ç’kemi“ që ishte një këngë pop-folk. Shpresojmë që kënga do t’ju pëlqej dhe besojmë se kjo këngë do t’i pushtoj zemrat e dashuruara ashtu si ka ditë vetëm Gili gjatë karrierës së saj të gjatë e të suksesshme./Kosovarja/

Be the first to comment

Leave a Reply