Radha për Bajram Gecajn që të tallet me Kadri Veselin (Video)

Bajram Gecaj nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka përshëndetur një veprim të kryetarit të klubit Llapi, Nexhat Dumnica, i cili s’ia lejojë qasjen në zhveshtore të futbollistëve të klubit të tij, kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, njofton Klan Kosova.

Dumnica është edhe anëtar i këshillit të përgjithshëm të LDK-së dhe kandidat për deputet.

“U lumtë Llapjanë. Ne të tjerët, anë e kënd Kosovës, duhet të marrim mësim nga Nexhat Dumnica dhe t’i bëjmë një BLLOK të madh PDK-së”, ka shkruar Gecaj në Facebook.

Be the first to comment

Leave a Reply