Unike dhe plot stil, vjen Era në këtë fotografi (Foto)

Sukseset e Era Istrefit nuk kanë të ndalur.

E varësisht angazhimeve të saja në botën e muzikës, këngëtarja tejet e talentuar gjen mjafushëm kohë edhe për veten, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar edhe një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën është shfaqur tejet seksi.

Kapelë leopard, xhaketë lëkure e këmishë të bardhë, është stili me të cilin Era është shfaqur kaq unike.

Be the first to comment

Leave a Reply