Jennifer Lopez gjithmonë model për tu ndjekur (Foto)

Jennifer Lopez arrives at the People's Choice Awards at the Microsoft Theater on Wednesday, Jan. 18, 2017, in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez në më pak se 24 orë ka shkëlqyer në dy fustane solemn, gjatë premierës së serialit “Shades of Blue”.

Protagonistja e këtij seriali ka rikujtuar sërish se ende është shembulli kryesor prej të cilit inspirohen shumë gjenerata.

Këngëtarja është parë në dy fustane të ndryshme, për të cilat ka marrë mijëra komente dhe reagime pozitive nga fansat, teksa ishte shfaqur së bashku me të dashurin aktual Alex Rodriguez.

Çifti më i përfolur aktualisht po shihet se po kalojnë kohë shumë të mirë se bashku, madje janë përshtatur edhe në dukjet e tyre ku në shumë prej paraqitjeve vendosin të kombinojnë veshjet./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply