Sipas Korab Shaqirit ky është dueti më i mirë i tij me të birin (Video)

Korab Shaqiri muaj më parë u bë baba, ai dhe bashkëshortja e tij sollën në jetë një djalë, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse Korabi nuk parapëlqen që ta bëjë publike jetën familjare, as atij nuk i ik ndonjë gjë nga jeta familjare pa e postuar nëpër rrjetet sociale.

E fundit është një video ku Korabi e ka nda me ndjekësit e tij në instagram, aty shihet djali i tij Alte i cili duke dëgjuar babanë e tij tek sa këndon, lëshon zëra. Ndërsa kësaj videoje Korabi i kishte bashkangjitur edhe fjalët “Dueti më i mirë”./Kosovarja/

Be the first to comment

Leave a Reply