Kendall mes luleve, tregon format seksi në të brendshme

Ajo e ka harruar fushatën kritikuese Pepsi të saj.

Dhe Kendall Jenner e ka bërë atë që di më së miri ta bëjë të mërkurën, përcjell Bota sot.

21 vjeçarja ka realizuar një set fotografik për La Perla, ku shfaqet më seksi se kurrë në të brendshme.

Bukuroshja Jenner ka pozuar pranë disa luleve, duke shkëlqyer me pamjen e saj perfekte prej një modeleje, si lulja më e bukur./BS/

Image

Be the first to comment

Leave a Reply