Këngëtarja e famshme, vjen me një selfie të ‘nxehtë’ (Foto)

Demi Lovato ka pozuar me bikini.

Si rrallë herë Lovato ka realizuar një foto të ‘nxehtë’, duke nxjerrë në pah asetet e saj.

Kujtojmë se këngëtarja në fjalë shquhet për vokalin e saj, dhe bukur shpesh sjellë hite të ndryshme./Indeksonline/

Be the first to comment

Leave a Reply