Kështu del në rrugë Kylie, nxjerr gjoksin sheshit

Ajo është duke i siguruar fansat që ta marrin vlerën e parave të tyre.

Dhe, Kylie Jenner është parë të mërkurën duke xhiruar pjesë nga seritë e saj Life of Kylie në West Hollywood, përcjell Bota sot.

19 vjeçarja u shfaq tejet seksi e veshur në të zeza, duke treguar linjat e saj perfekte.

E vogla e familjes Kardashian bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, derisa tregoi barkun e sheshtë, këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image

Be the first to comment

Leave a Reply