Këto janë këmbët më seksi që do shihni sot

Ajo kurrë nuk ka qenë e turpshme të tregojë format e saj për t’u patur zili.

As e enjtja nuk ishte ndryshe për Charlotte Crosby-n, e cila është parë duke shkuar në ndejën e “The Style Summer“ në 100 Wardour Street në Londër, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ish-ylli i “Geordie Shore” ekspozoi këmbët e saj të pafund me tejet në formë, derisa e bëri rrugën e saj për ndejën e verës së bashku me shokët e saj Binky Felstead dhe Billie Faiers.

27-vjeçarja mahniti të gjithë me një veshje verore ngjyrë të bardhë, e cila ia nxori në pah linjat perfekte./BS/

Image

Be the first to comment

Leave a Reply