Tre yje kërkojnë largimin nga Tottenhami

Tottenham Hotspur mund të humb tre futbollistë të talentuar gjatë verës.

Skuadra londineze ka zhvilluar një super-sezon në Ligën Premier duke e rivalizuar Chelsean deri në fund për titullin kampion, teksa në fund kanë blinduar pozitën e dytë.

Renditja dhe loja e mirë e Spursave ka ardhur pasi në skuadër ka elemente të mira me futbollistë ekspert të Ligës Premier.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply