Zhvishet Dua Lipa dhe tregon se për çfarë po ëndërron (Foto)

Këngëtarja tashmë e famshme edhe në botë, Dua Lipa, ka mahnitur masën me pozën e fundit.

Në ‘Instastory’ ajo ka postuar një fotografi ku shihet tejet e zhveshur me bikini dhe shihet se ka marrë një pozë kogja të nxehtë.

‘Në Londër po bie shi, ndërsa une po ëndërroj të lahem në pishinë’, ka shkruar Dua në këtë foto.

Vlen të cekim se kohëve të fundit Dua provokon shumë me fotografitë që poston, pasi në secilën shihet e zhveshur më shumë se zakonisht./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply