Biondja çmend me format seksi trupore (Foto)

Ajo ka qenë qendra e dramës në TOWIE, për shkak të romancës së saj Dan Edgar.

Dhe Amber Turner vazhdon ta ketë vëmendjen e fansave me provokimet që bën, derisa të enjten mbrëma publikoi një foto seksi në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja ka pozuar në të brendshme të zeza, duke treguar format e saj për zili.

Biondja seksi ka treguar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes dhe barun e sheshtë./BS/

Image

Be the first to comment

Leave a Reply