Dalin imazhet e para të Presidentit dhe Zonjës së Parë të Kosovës duke e përcjellë Endritin në mbrëmjen e maturës (Foto)

Sot është bërë maturant djali i vetëm i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Endriti sot ka përfunduar shkollimin e mesëm në kolegjin “Mehmet Akif” teksa ka pozuar edhe me miq dhe shok të shkollës me shokët dhe shoqet.

E në këtë mbrëmje Endritin e kanë përcjellë deri në afërsi të një restoranti në Prishtinë, presidenti Thaçi dhe Zonja e Parë e Kosovës, Lumnija.

Familja Thaçi është takuar me ish-deputetin Gani Kocin, djali i të cilit gjithashtu është bërë sonte maturant. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply