Rikthehet Sinani, nesër del me një hit të ri (video)

Sinan Vllasaliu e ka gati hitin e ri. Këngëtari i famshëm kosovar i njohur për hite dhe interpretime live nesër do të lansojë këngën e re.

„Nuk shitet shtëpia“ quhet kënga e re e Sinanit e cila do të publikohet nesër në orën 18:00 dhe do të jetë me videoklip./BS

Be the first to comment

Leave a Reply