Vetoni e Bujari i kallin dasmat, ja projekti i fundit i tyre (Video)

“Sa netë”, ky është titulli i këngës së re që ka ardhur nga dyshja e grupit „Pishat“, Veton Mushkolaj dhe Bujar Osaj.

“Sa netë” u komentua si hit dhe ajo po pëlqehet e shprendahet gjithë andjej. Veton Mushkolaj e Bujar Osaj, thonë se janë të kënaqur me vëmendjen që po i jepet projektit të tyre të ri./BS

Be the first to comment

Leave a Reply