Milani siguron Evropa Ligën (Video)

Milani e ka mposhtur Bolognan me rezultat 3-0 në ndeshjen e parafundit të Serie A.

Golat për skuadrën e Montellas i shënuan Deulofeu ne minutën r 69-të, Honda në minutën e 73-të dhe Lapadula në minutën e fundit.

Me këtë fitore, Milani ka siguruar pozitën e gjashtë që e dërgon në fazën kualifikuese të Europa Ligës.

Be the first to comment

Leave a Reply