Ja trupi i vërtetë i Encës

Enca jo rrallë herë di të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo është duke u përgatitur për një projekt të ri muzikor dhe po xhiron videoklip.

Në sy edhe këtë herë ka rënë në sy pesha e Encës.

Ajo si duket nuk e fare problem që ka kile të tepërta.

Për më shumë shikoni foton dhe gjykoni vet./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply