Bella nxjerr sërish në Kanë ‚zogun‘ dhe gjoksin, merr gjithë vëmendjen

Veshjet e saj në tapetin e kuq të Kanës shpesh dojnë vetëm një koment-mosfunksionim i veshjes.

Të enjten në mbrëmjë, supermodelja më e përfolur aktualisht në planet Bella Hadid, është shfaqur tejet provokative në Festivalin e 70-të të Filmit të Kanës, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Mes shumë yjesh botërore si Kate Upton, Rita Ora, Irina Shayk dhe Lara Stone, 20-vjeçarja ka arritur të marrë gjithë vëmendjen falë fustanit të saj transparent.

Bukuroshja zeshkane duket sikur kishte mosnfunksionim të veshjes tek pjesa e pasme, por nuk u brengos fare derisa zbuloi gati ‘zogun’ dhe gjoksin saj./BS/

Image
Image
Image

Be the first to comment

Leave a Reply