Ja si ka shkëlqyer në maturë vajza e Shkumbim Kryeziut dhe Mimoza Mustafës

Nata e maturës këto javë ka qenë temë diskutimi në rrjete sociale. Shumë veshje, ngjyra, zhveshje dhe stil ka dominuar në ballinat e medieve rozë, shkruan Sovrani.info

Syrit të medieve nuk ju ka ikur as vajza e Shkumbim Kryeziut dhe Mimoza Mustafës. Ajo quhet Rozafa dhe në rrjete sociale ka postuar fotografi nga ky event.

Duhet pranuar, ajo duket si një princeshë, por në versionin joshes.

Be the first to comment

Leave a Reply