‘Lost In Your Light’ publikohet edhe me klip (Video)

Kanë kaluar më shumë se një muaj që kur Miguel dhe Dua Lipa kanë sjell duetin e tyre ‘Lost In Your Light’.

E ndërsa tani, ky projekt muzikor është finalizuar edhe me klip.

Videoja që doli sot, ka nxjerrë një Dua të thjesht në stil por shumë unike në çdo sekuencë./Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply