Nora Istrefi do të ju habit me pamjen (Foto)

Nora Istrefi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri.

Por kjo gjë nuk e ndalon Norën që të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Nora para pak minutash ka postuar disa fotografi dhe video në Instastory, në të cilat shihet se çifti janë duke qëndruar në një aheng.

Në fotografit e publikuara këngëtarja nuk duket se është përkujdesur shumë për pamjen, kjo sepse jemi mësuar që gjithmonë Norën në paraqitjet e saj ta shohim shumë të rregulluar. E për pamjen e saj si gjithmonë u përkujdes Sellma& Kaci.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotografitë dhe ju vlerësojeni vetë./Arbresh.info

Be the first to comment

Leave a Reply