Bologna 1-2 Juventus, notat e lojtarëve (Foto)

Juventusi fitoi kundër Bolognas me rezultat 1-2 në javën e fundit të Serie A.

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Saphir Taider në minutën e 52-të, kurse për Paulo Dybala (71’) dhe Moise Kean në minutat shtesë.

Më i miri në këtë takim ishte Dybala, por paraqitje të mirë arritën të bëjnë edhe Gonzalo Higuain e Miralem Pjanic.

Notat e lojtarëve të Bolognas:

Notat e lojtarëve të Juventusit:

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply