Ja si Geti i ra tupanit dhe vallëzoi me Memli Krasniqin në dasmën e Dekorimit

Një nga personazhet e komentuara në dasmën e madhe të Dekorim Sahitit, ka qenë edhe Getoar Selimi.

Ai dhe e dashura e tij Marina kanë shkëlqyer në këtë dasmë, pasi të dyve iu shkonte shumë e zeza.

Përpos paraqitjes, Geti u komentua edhe për faktin se këndoi muzikë popullore në dasmën e djalit të tezes së tij.

Ndërsa, në fotografitë e publikuara sonte, shihet se si ai është kapur nga fotografi Norik Uka duke i rënë tupanit dhe në një foto tjetër shihet duke vallëzuar bashkë me Memli Krasniqin./BS

Be the first to comment

Leave a Reply