Fitore me goleadë e Interit (VIDEO)

Inter ka shënuar fitore me goleadë në ndeshjen e xhiros së fundit në Serie A.

Në kuadër të xhiros së 38-të, Inter ka mposhtur 5:1 Udinesen.

Eder me dy gola, Perisic, Brozovic dhe Angella me autogol, realizuan për Interin.

Për mysafirët shënuan Balic dhe Zapata.

Be the first to comment

Leave a Reply